Німеччина пішла від поразки в матчі з Австралією

26 березня 2015, 13:55
У товариському матчі в Німеччині німецька збірна зіграла внічию з австралійцями – 1:1

Лукаш Подольські зрівняв рахунок. Фото AFP

Точний удар форварда збірної Німеччини Лукаша Подольські допоміг німецьким футболістам уникнути поразки від команди Австралії в товариському матчі на своєму полі.

Зустріч між командами Німеччини та Австралії, яка завершилася внічию з рахунком 2:2 (1:1), відбулася в середу в Кайзерслаутерні. Матч розпочався з хвилини мовчання, а німецькі футболісти, чинні чемпіони світу, вийшли на гру в футболках з траурними пов'язками на згадку про жертви авіакатастрофи у Франції.

Рахунок на 17-й хвилині відкрив Марко Ройс. За п'ять хвилин до перерви Джеймс Тройсі рахунок зрівняв, а на 50-й хвилині Міле Єдинак вивів гостей вперед. Збірну Німеччини від поразки на 81-й хвилині врятував Лукас Подольські, який відправив другий м'яч у ворота Австралії.