Німеччина – Голландія: відео голів та огляд відбіркового матчу Євро-2020

7 вересня 2019, 09:01
Чемпіони світу-2014 поступилися команді ван Дейка в центральній грі тижня збірних УЄФА

Німеччина vs Голландія / Фото: Reuters

У п'ятницю в матчі відбору Євро-2020 збірна Німеччини приймала в Гамбурзі Голландію. І хоча німці швидко повели в рахунку, поєдинок завершився вольовою перемогою голландців – 4:2.

Огляд матчу Німеччина – Голландія (2:4)

Рахунок у матчі Німеччина – Голландія 6 вересня був відкритий на 9-й хвилині. Забила Німеччина. А все – через помилку найкращого гравця минулого сезону в Європі – Вірджіла ван Дейка. Він невдало зіграв при спробі голландців створити офсайд. В результаті Клостерманн вийшов один на один з воротарем гостей, удар німецького захисника кіпер Голландії парирував, але з добиванням від Гнабрі вже не впорався – 1:0 на користь Бундесмашини!

Німеччина і Голландія пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь німців. А на 59-й хвилині Голландія зрівняла рахунок. Хоча, здавалося, нічого не віщувало господарям поля біди. Але тут Де Йонг здорово набіг на передачу з флангу, вивалився на побачення з Нойером і в ближньому бою переграв воротаря німців – 1:1.

На 65-й хвилині Голландія виходить вперед – 2:1! Оце так поворот! Після подачі гостями кутового Нойер відбив удар ван Дейка, але атака Голландії другим темпом призвела до метушні, в якій гравець німецької команди Джонатан Та зрізав м'яч у свої ворота.

На 71-й хвилині Німеччина отримала право на пенальті і Тоні Кроос ударом з "точки" зробив рахунок рівним – 2:2.

На 79-й хвилині трапився провал в обороні Німеччини – і Голландія знову виходить вперед – 3:2. Забиває джокер Кумана – Мален, що вийшов на заміну. Божевільний матч !!!

А на 91-й хвилині Голландія добиває Німеччину на контратаці – простріл Депая убивчим чином замкнув Вейналдум. Як результат, неймовірні 4:2 на користь гостей!

Нагадаємо, раніше тренер 130-ї збірної в рейтингу ФІФА пригрозив обіграти Україну. "Бути маленьким ще не означає бути слабким", – заявив напередодні суботньої гри з українцями наставник литовців Вальдас Урбонас.

У свою чергу Андрій Шевченко розповів, чого побоюється в грі з Литвою 7 вересня. "Стандарти – хороша зброя при якісних виконавцях. Я думаю, це один з варіантів, над якими працювали наші суперники. Я розумію тренера збірної Литви. Таким чином у них з'являється можливість бути агресивними і небезпечними на своєму полі", – зазначив коуч українців.