Де дивитися жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, в якій визначиться суперник "Шахтаря"

28 лютого 2020, 13:50
Жеребкування в швейцарському Ньоні розпочнеться о 14:00

Трофей Ліги Європи / Фото: Twitter

Сьогодні, 28 лютого, телеканал Футбол проведе онлайн-трансляцію жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, яка відбудеться в швейцарському Ньоні. Початок – о 14:00. ми проведемо онлайн трансляцію жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи.

Подивитися жеребкування можна буде на телеканалі "Футбол 2"

В 1/8 фіналу не буде поділу клубів на сіяних і несіяних. Жереб буде сліпим, тому навіть команди з однієї країни можуть зіграти один з одним. Перші матчі 1/8 фіналу будуть зіграні 12 березня, матчі-відповіді – 19 березня. Жеребкування стадій чвертьфіналу, півфіналу та фіналу пройде 20 березня 2020 року.

Ще один учасник 1/8 фіналу визначиться в перенесеному на 28 лютого матчі "Зальцбург" – "Айнтрахт" . Правда, в першому матчі німці розгромили суперника 4: 1 і навряд чи упустять путівку в наступний раунд.

До речі. воротар "Шахтаря" розповів, що тренер кричав в перерві з "Бенфікою" . Андрій Пятов не пам'ятає такої огидної гри, як команда показала в першому таймі.