Де дивитися матч "Рома" – "Шахтар" 1: 0: розклад трансляцій

13 березня 2018, 23:08
Список трансляцій матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в прямому ефірі і в повторі

"Шахтар" зіграє з "Ромою" 13 березня в Римі. Фото AFP

У вівторок "Шахтар" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрінеться в Римі з місцевою "Ромою". Гра розпочнеться о 21:45 за київським часом, онлайн "Рома" – "Шахтар" доступний на нашому сайті.

Три тижні тому в Харкові "гірники" змогли здобути вольову перемогу з рахунком 2: 1. Сьогодні букмекери вважають фаворитом "Рому", проте котирування на вихід в чвертьфінал, жеребкування якого відбудеться в п'ятницю, рівні.

Матч "Рома" – "Шахтар" покажуть у прямому ефірі на ТБ і в інтернеті.

трансляція на сайті oll.tv в подписке

Слідкуйте за основними подіями матчу "Рома" – "Шахтар", дивіться відео-повтори голів, яскраві фото зі стадіону і щохвилинний коментар гри в онлайні в розділі Спорт на сайті segodnya.ua.

Нагадаємо, що паралельно з матчем "Рома" – "Шахтар" в 1/8 фіналу пройде цікавий поєдинок "Манчестер Юнайтед" – "Севілья". У першій грі команди зіграли 0:0 і зберегли хороші шанси на вихід у чвертьфінал.