Де наша не попадала: "Чорноморець" програв і в спарингу молдаванам

17 листопада 2018, 14:49
Після дев'яти поспіль поразок у чемпіонаті України одесити програли і в спарингу

"Чорноморець" програв "Сфинтул Георге<

Одеський " Чорноморець " , який переживає найгострішу кризу , продовжує засмучувати своїх уболівальників . Під час паузи в чемпіонаті України команда Ангела Червенкова провела товариський матч на своїй базі в Совіньоні з молдавським клубом " Сфинтул Георге " , в якому зазнала поразки з рахунком 2 : 4 . Раніше ми писали , що " Чорноморець " йде на дно , колиодесити програли вісім матчів чемпіонату поспіль.

Після цього один з найзнаменитіших клубів України зазнав поразки у Чернігові: "Десна" обіграла "Чорноморець", що залишився в меншості, а тепер ще й отримав на горіхи від представника чемпіонату Молдови – 2 : 4 .

Відзначимо , що два вирішальних м'яча у одеситів пропустив 17 – річний воротар Варакута .

" Чорноморець " : 1 -й тайм – Безрук , Смирнов , Остапенко , Романюк , Норенков , Хомутов , Леонов , Татарков , Карноза , Штогрин , Діденко ; 2 -й тайм – Безрук ( Варакута , 67 ) , Рижук , Остапенко ( Городенко , 67 ) , Міщенко , Норенков ( Хамелюк , 67 ) , Бабенко , Савченко , Чорний , Семенів , Мютзерс , Коваль .

Голи : Чорний ( 48 , 80 – пенальті ) – Істраті ( 33 ) , Племедяле ( 66 – пенальті , 83 ) , Карастоян ( 73 ) .

Найближчий матч чемпіонату України " Чорноморець " проведе 25 листопада ц.р. " Арсеналом ".