Гана виграла скандальний півфінал Кубка Африки

5 лютого 2015, 23:28
Збірна Гани у півфіналі обіграла команду Екваторіальної Гвінеї з рахунком 3:0, поєдинок зупиняли через фанатів

У півфінальному поєдинку Кубка африканських націй, який проходить в Екваторіальній Гвінеї, збірна Гани з рахунком 3:0 обіграла господарів турніру.

Голи у складі переможців забивали Джордан Айю (42-а хвилина, з пенальті), Вакасо Мубарак (45) і Андре Айю (75).

У фіналі Кубка Африки Гана зіграє з Кот-д'Івуаром 8 лютого. У матчі за третє місце днем раніше зіграють Екваторіальна Гвінея та ДР Конго.

Матч переривався більш ніж на 30 хвилин через заворушення на трибунах. Фанати збірної Екваторіальної Гвінеї кидали пляшки та інші предмети на поле і в сектор вболівальників Гани, у результаті тим довелося покинути трибуну і вийти на бігову доріжку арени. Поліція піднімала в повітря вертоліт, проте і його вболівальники намагалися "збити" пляшками. Коли ситуація стабілізувалася, арбітр після наради з офіційними особами та представниками команд прийняв рішення дограти матч.

Гана – Екваторіальна Гвінея 3:0 (2:0)

Голи: Джордан Айю (42, з пенальті), Вакасо Мубарак (45), Андре Айю (75)