Футболіста "Динамо" видалили з поля за шнурки

14 жовтня 2018, 17:08
Арбітр вирішив, що гравець навмисне затягує час

В суботу київське "Динамо" поступилося столичному "Арсеналу" (0:1)в товариському матчі . У першому таймі трапився незвичайний епізод – головний арбітр поєдинку вилучив півзахисника " Динамо " Ахмеда Алібекова за те , що той зав'язував шнурки на полі . Рефері порахував , що футболіст таким чином затягує час .

Оскільки матч був товариським , динамівці не залишилися в меншості , видаленого з поля Алібекова замінив Романчук .

Додамо , що на той момент " Динамо " вже поступалося в рахунку – м'яч , який у підсумку виявився переможним , кількома хвилинами раніше забив Акулінін .

Відзначимо , що кількома днями раніше " Арсенал " проводив спаринг з донецьким " Шахтарем " і уступил чемпиону Украины со счетом 0:3.

Раніше ми писали , що КДК ФФУ виніс рішення по матчу " Арсенал " – " Динамо " :Хацкевич дискваліфікований на один матч, Суркіс – на три. Нагадаємо , в тому матчі у киян були видалені з поля воротар Бущан і захисник Шабанов . За суперечки з арбітром оглядати гру з трибуни відправився головний тренер , а президент клубу безсторонньо висловився вже після матчу .