Футболіст "Зорі" дебютував у збірній Ізраїлю автоголом у Лізі націй

12 жовтня 2020, 10:07
Йоель Абу Ханна і "гірник" Манор Соломон зіграли проти команди Чехії

/ Фото: Reuters

У неділю відбулося 20 поєдинків Ліги націй – в трьох із чотирьох дивізіонів. Нагадаємо всі результати матчів Ліги націй за 11 жовтня. Прийняли участь в них і представники нашої Прем'єр-ліги.

Збірна Ізраїлю в групі В2 поступилася в Хайфі команді Чехії – 1:2. У стартовому складі господарів вийшли захисник "Зорі" Йоель Абу Ханна і атакуючий півзахисник "Шахтаря" Манор Соломон. Для 22-річного Абу Ханни цей поєдинок став дебютним у формі національної команди.

На жаль, хлопець відзначився голом у свої ворота, дозволивши чехам повести в рахунку на 14-й хвилині. Правда, винуватцем гола став не захисник, а воротар, котрий не обробив легкий пас назад. У перерві Ханну, який має і німецьке громадянство, замінили. А 21-річний Соломон провів на полі весь матч, взявши активну участь у гольовій атаці. Дивіться огляд зустрічі.

Раніше півзахисник "Шахтаря" з релігійних причин пропустив матч із "Олімпіком".

Після трьох турів збірна Ізраїлю займає в квартеті третє місце, маючи два очки, набрані в іграх з Шотландією і Словаччиною – двічі по 1:1. У команди Чехії – 6 пунктів, у Шотландії – 7. У наступному турі, 14 жовтня, ізраїльтяни зіграють у Словаччині.