Футболіст відсвяткував гол, аплодуючи і вклонившись порожнім трибунам

21 березня 2020, 19:30
Адам Ле Фондрена вирішив, що порожні трибуни це не перешкода

/ Фото: Twitter

Незважаючи на глобальний спалах коронавірусу, чемпіонат Австралії не переривався, але матчі проходять при порожніх трибунах. Без глядачів проходила гра між командами "Вестерн Сідней Вондерерс" і "Сідней". На 35-й хвилині нападник "Сіднея" Адам Ле Фондрена відкрив рахунок, після чого демонстративно поплескав порожнім трибунам і навіть вклонився.

На 82-й хвилині "Вестерн Сідней Вондерерс" зумів зрівняти рахунок. Зустріч завершилася внічию – 1:1. Після цієї нічиєї "Сідней" продовжує з великою перевагою очолювати турнірну таблицю, а їх земляки "окопалися" в нижній її частині.

До речі, захисник "Динамо" розповів, чим займається під час карантину. Захисник "Динамо" Микита Бурда розповів про те, як проводить час на карантині COVID-19, а також про свого домашнього вихованця – йоркширському тер'єра.

Варто додати, що сайт "Сьогодні" пояснював, у чому відмінності надзвичайного стану і надзвичайної ситуації.