Футболіст "Наполі" втратив свідомість після зіткнення з суперником

22 лютого 2021, 09:16
Гравця на ніч залишили під наглядом лікарів

/ Фото: Getty Images

Нападник "Наполі" Віктор Осімхен знепритомнів після зіткнення з гравцем "Аталанти" Крістіаном Ромеро в чемпіонаті Італії. Інцидент стався на 90-й хвилині зустрічі. Після зіткнення нігерієць впав і сильно вдарився потилицею об газон.

Форварда швидко помістили на носилки і повезли в госпіталь. Він прийшов до тями тільки в автомобілі швидкої допомоги. Обстеження не виявило у Осімхена серйозних ушкоджень, однак він був залишений на ніч у лікарні Бергамо, повідомляє ESPN.

Сам поєдинок завершився перемогою "Аталанти" з рахунком 4:2. Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних, а Руслан Маліновський з'явився на полі в другому таймі.