Футболіст, якого вигнав Моурінью, знищив остров'ян: всі голи матчу Шотландія – Бельгія

10 вересня 2019, 10:58
Збірна Бельгії розгромила команду Шотландії на виїзді

/ Фото: AFP

Збірна Шотландії зазнала розгрому від національної команди Бельгії з рахунком 0:4 в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2020. Рахунок був відкритий на дев'ятій хвилині. Автором голу став Ромелу Лукаку, йому асистував Кевін Де Брейне. В середині тайму перевагу бельгійської збірної збільшив Томас Вермален з передачі Де Брейне. Ще через кілька хвилин рахунок до крупного довів Тобі Алдервейрелд. Гольовий пас знову віддав Де Брейне. У кінцівці зустрічі відзначився вже і Де Брейне з пасу Лукаку.

Цікаво, що Кевін Де Брейне, трансферну вартість якого оцінюють у 130 мільйонів євро, в свій час був вигнаний з "Челсі" Жозе Моурінью за конфлікт з тренером і відмову сидіти на лавці запасних.

Огляд матчу Шотландія – Бельгія 0:4

Бельгія, набравши 18 очок, лідирує в турнірній таблиці групи I. Шотландія (6) займає передостанню, п'яту сходинку.