Фуркад виграв індивідуальну гонку чемпіонату світу, українці – поза ТОП-30

19 лютого 2020, 17:10
Французький гонщик виграв у Йоганнеса Бо менше хвилини

Мартен Фуркад. Фото: REUTERS/Leonhard Foeger

На чемпіонаті світу з біатлону в Італії відбулася чоловіча індивідуальна гонка. Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Француз допустив один промах на чотирьох вогневих рубежах, але майже на хвилину випередив норвежця Йоганнеса Бо, який зробив два промахи. Третє місце дісталося ще одному норвежцю – Домініку Ландертінгерові.

Цікаво, що єдиним, хто зумів пройти всю дистанцію без промахів, став американець Лейф Нордгрен, але він фінішував лише восьмим.

Ще далі опинилися представники України. При цьому всі наші біатлоністи зробили по чотири промахи: Сергій Семенов у підсумку фінішував 31-м, Артем Прима прийшов до фінішу 36-м, Руслан Ткаленко став 44-м, а Артем Дудченко – 68-м.