Фуркад перервав переможну серію Бе на Кубку світу з біатлону

17 грудня 2017, 16:32
Французький біатлоніст став переможцем мас-старту

Мартен Фуркад. Фото AFP

У французькому Ансі завершився третій етапКубка світу з біатлону сезону 2017/2018 років. У заключній гонці чоловіки змагалися в мас – старті .

Золоту медаль завоював французький біатлоніст Мартен Фуркад – він пройшов всю дистанцію без єдиного промаху за 36: 30.3.

Друге місце зайняв норвежець Йоханнес Бе. 24-річний спортсмен допустив два промахи, але програв переможцю всього 3,9 секунди.

Бе перервав свою переможну серію, яка налічувала чотири гонки поспіль і почалася ще в Хохфільцені.

Третім до фінішу прийшов Ерік Лессер з Німеччини. Його відставання від Фуркада склало більше шести секунд при відсутності промахів.

Представники України в мас-старті не брали участь. Нагадаємо, що наша чоловіча команда на етап в Ансі виставила резервний склад.

Мас-старт. Чоловіки
1.  Мартен Фуркад (0+0+0+0) 36:30.3
2.  Йоханнес Тінгнес Бё (2+0+0+0) +3.9
3. Ерік Лессер (0+0+0+0) +6.2

В цілому Україна на третьому етапі завоювала одну медальВіта Семеренко стала третьою в спринтерській гонці.

Сьогодні раніше в мас-старті Юлія Джима стала сьомою, а сестри Семеренко фінішували в топ-20.