Французи за буллітами обіграли норвежців на чемпіонаті світу з хокею

17 травня 2014, 15:33
Обидві команди зберігають шанси на вихід у плей-офф

Фото ІІХФ

Збірна Франції завдала поразки національній команді Норвегії в матчі групового етапу чемпіонату світу з хокею, що проходить в Мінську.

Основний час зустрічі групи А завершилося з рахунком 4:4 (0:1, 3:1, 1:2). У складі французів відзначилися Антуан Руссель ( 38 – а, 39 – а хвилини), Йорик Трей ( 38 -я) і П'єр – Едуар Бельмар (43-тя ). У норвежців шайби на рахунку Матса Трюгга (12 -а), Мортена Аска (22 -а), Даніеля Сорвіка ( 42 -а) і Матіса Олімба (46 -а). В овертаймі командам не вдалося виявити переможця, а в серії буллітів точнішими виявилися французькі хокеїсти. Вирішальний кидок реалізував Стефан Да Коста.

Норвежці, в активі яких 7 очок, 18 травня зіграють з чехами. Французи, які також набрали 7 балів, на наступний день зустрінуться з данцями.