Франциска Пройсс виграла мас-старт в Рупольдінгу

20 січня 2019, 16:41
Українські біатлоністки не стартували в останній гонці етапу Кубка світу

/ Фото: AFP

Сьогодні в Рупольдінгу пройшов жіночий мас-старт етапу Кубка світу з біатлону. Переможницею стала німецька біатлоністка Франциска Пройсс, яка випередила на сантиметри норвежку Інгрід Ландмарк Тандервольд. Бронзову медаль завоювала Пауліна Фіалкова.

Цікаво, що для Пройс – це перша особиста перемога на етапах Кубка світу. А для Тандервольд – перший подіум в кар'єрі.

Українські біатлоністки не стартували в мас-старті.

Результати гонки:

1. Франциска Пройсс (Германия) - 26.47,9 (0)
2. Інгрід Ландмарк Тандервольд (Норвегія) – +0,2 (0)
3. Пауліна Фіалкова (Словачина) – +13,9 (0)

У загальному заліку Кубка світу перша п'ятірка виглядає так: Доротея Вірер – 498, Вітоцці – 480, Фіалкова – 449, Кузьміна – 414, Олсбі Ройселанд – 386.

Нагадаємо, що в чоловічому мас-старті українець Дмитро Підручний посів передостаннє місце.

Раніше ми писали, що шведський біатлоніст розповів про залежність від смартфона. Себастьян Самуельсон зізнався в телефонній залежності, погрозах на свою адресу і бажанні проводити зі смартфоном менш шести годин на добу.

До речі, ми склали рейтинг українських спортсменів в соцмережах: ТОП-30 найпопулярніших очолили боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик. Біатлоністів в топі немає.