Фотографія ноги гравця збірної Росії шокувала вболівальників

8 липня 2018, 15:04
Захисник російської збірної Ілля Кутєпов отримав пошкодження в першому таймі, але зміг дограти матч

Ілля Кутєпов. Фото AFP

Twitter збірної Росії опублікував фотографію пошкодженої ноги захисника Іллі Кутепова після чвертьфінального матчу чемпіонату світу проти збірної Хорватії ( 2 : 2 , по пенальті – 3 : 4 ) . " Нога Іллі Кутєпова – зайве підтвердження того , що команда робила все що могла і навіть більше ! Травма була отримана в першому таймі , а попереду було ще 100 хвилин ... " , – йдеться в повідомленні .

Нагадаємо , що на чемпіонаті світу з футболу залишилося чотири команди – збірні Бельгії , Франції , Англії та Хорватії . Буде зіграно чотири поєдинки – два півфінали , матч за третє місце і фінал , який відбудеться 15 липня. Опитування: за кого ви будете вболівати в наступні дні чемпіонату світу?

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повнийрозклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.
Нагадаємо , що збірна Хорватії в 1/4 фіналу ЧС -2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрія Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 . Післяматчеві удари не забили Федір Смолов і бразилець у збірній Росії Маріо Фернандес .