Фотофініш за "бронзу" і непереможний Бьо: як пройшла чоловіча гонка переслідування на Кубку світу

26 січня 2019, 17:36
Артем Прима став 26-м, Дмитро Підручний фінішував 32-м

/ Фото: AFP

На шостому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці завершилася чоловіча гонка переслідування. Переможцем став лідер сезону норвежець Йоханнес Бьо. Стартувавши першим, норвежець допустив три промахи, але це не завадило йому утримати лідерство в гонці.

Срібну медаль з одним промахом завоював француз Антонін Гігонна, а ось за бронзу розгорнулася справжня боротьба. На призове місце претендували відразу три французи – Мартен Фуркад, Кантен Фійон Майє і Симон Детьє. На останній контрольній точці кращим був Фуркад, але на останніх відрізку його обігнали обидва співвітчизника, визначивши володаря бронзи лише за допомогою фотофінішу. Як показала техніка Фійон Майє на частки секунди був все ж швидше.

Українець Артем Прима, який стартував 11-м, настріляв цілих п'ять промахів і в підсумку фінішував лише 26-м з відставанням майже в три хвилини. Дмитро Підручний допустив на один промах більше і став 32-м, хоча на трасу виходив 19-м.