Форварда "Роми" видалили з поля за плювок в арбітра, його команда програла з рахунком 1:7

31 січня 2019, 11:47
Едін Джеко залишився незадоволений рішенням рефері і залишив свою команду в меншості

/ Фото: AFP

Форварда "Роми" Едіна Джеко видалили під час зустрічі 1/4 фіналу Кубка Італії проти "Фіорентини". На 72-й хвилині зустрічі 32-річний боснієць, незадоволений рішеннями головного арбітра матчу Джанлуки Манганьелло, плюнув у суддю, отримавши за це пряму червону картку. На той момент його команда програвала з рахунком 1:4.

Матч завершився розгромною поразкою гостей з Риму з рахунком 1:7. Героями зустрічі стали сини відомих у минулому футболістів Енріке К'єза і Дієго Сімеоне – Федеріко і Джованні. Перший оформив хет-трик, а другий записав на своє ім'я дубль. Ще по голу забили Луїс Мурьель, Марко Бенассі. Гол престижу у "Роми" на рахунку Олександра Коларова.

Додамо, що в півфіналі "Фіорентина" зіграє з "Аталантою", яка обіграла "Ювентус" з рахунком 3:0. Туринці всуху програли, хоча грали бойовим складом.

Раніше в середині січня "Ювентус" встановив рекорд у Кубку Італії. Туринський клуб 12-й раз поспіль вийшов до чвертьфіналу турніру. Нагадаємо, що "Ювентус" також є володарем 4 останніх Кубків Італії.

У вересні минулого року гравець "Ювентуса" Дуглас Коста плюнув в обличчя супернику під час матчу. Арбітр показав футболістові другу жовту картку і вилучив з поля.