Форвард збірної України не влучив у порожні ворота в чемпіонаті Бельгії

27 жовтня 2018, 17:33
Роман Яремчук в Бельгії не використав відмінний момент для взяття воріт

Роман Яремчук з "Гента" потрапив до збірної України. Фо

У 12 – му турі чемпіонату Бельгії з футболу в складі " Гента " зіграли обидва українські футболісти – нападник Роман Яремчук і захисник Ігор Пластун , які з'явилися на полі з перших хвилин . Нагадаємо , що в жовтні обох викликав в розташування національної збірної України її головний тренер Андрій Шевченко.Але якщо Яремчук грав в її складі , то дебют Пластуна поки відкладається .

У грі з " Шарлеруа " після перерви Яремчук мав чудовий шанс забити м'яч , який став би для нього четвертим у цьому чемпіонаті Бельгії . На 56 -й хвилині після пасу Андріяшевіча українець опинився перед порожніми воротами , але пробив поруч зі стійкою . Приблизно так само він тринькав моменти і в складі збірної України .

Яремчука замінили на 80 -й хвилині , Пластун провів на полі всі 90 , а " Гент " виграв з рахунком 2 : 1 , набрав 20 очок і вийшов на п'яте місце в турнірній таблиці . Це друга перемога команди під керівництвом нового тренера Йенса Торупа