Формулу-1 на електромобілях достроково виграв Жан-Ерік Вернь

15 липня 2018, 10:24
Жан-Ерік Вернь став переможцем чемпіонату Формули Е за одну гонку до завершення сезону

Жан-Ерік Вернь - чемпіон

Французький пілот команди Techeetah Жан-Ерік Вернь достроково виграв чемпіонат серії автогонок Формула Е. В суботу в Нью-Йорку стартував 11-й етап чемпіонату. Першу гонку на етапі виграв бразилець Лукас Ді Грассі з команди "Ауді". Другим став партнер Ді Грассі по команді німець Даніель Абт. Замкнув трійку швейцарець Себастьєн Буемі з "Рено".

Вернь фінішував п'ятим, але цього результату вистачило, щоб за одну гонку до кінця чемпіонату стати переможцем. Після першої гонки в Нью-Йорку в активі Верня 173 бали, у британця Сема Берда (DS Virgin) 142 набраних очка. За одну гонку пілот може отримати максимум 25 балів.

Заключна гонка чемпіонату пройде в Нью-Йорку в неділю.

Раніше стало відомо, що
в електричній Формулі не відмовляться від красунь на старті гонок. Глава Формула – E Алехандро Агаг запевнив , що серія продовжить використовувати грід – гьорлз перед стартом Гран -прі цієї гоночної серії .

Раніше в січні стало відомо , щов Формулі-1 вирішили відмовитися від дівчат, які представляють пілотів – з нинішнього сезону в " Великих призах " не буде грід – гьорлз .