Формула-1 презентувала новий логотип на наступний сезон

27 листопада 2017, 13:09
Власники чемпіонату хотіли, щоб логотип був простим і пізнаваним

Власники Формули-1 показали новий офіційний логотип гоночної серії, який буде використовуватися з чемпіонату 2018 року.

За словами комерційного директора Ф-1 Шона Братчеса, старий логотип не підходив ні сучасному цифровому дизайну гоночної серії, який з'явиться у наступному році, ні з точки зору мерчандайзингу.

Крім того, власники чемпіонату хотіли, щоб логотип був простим і пізнаваним.

Нагадаємо, що в неділю в Абу-Дабі завершився чемпіонат Формули-1. Останню гонку у сезоні виграв Валттері Боттас. Однак не зумів обійти Феттеля у боротьбі за другу позицію у загальному заліку і залишився на третьому місці.

Нагадаємо, що ще 29 жовтня британець Льюїс Хемілтон після Гран-прі Мексики став чотириразовим чемпіоном світу. Для цього британському гонщику вистачило і дев'ятого місця.

Раніше ми розповідали про те, що надихає на перемоги Хемілтона. Льюїс виріс на потертому дивані, відсунув Бекхема і сіл по ліву руку від королеви.