"Фіорентина" розгромила "Наполі" в чемпіонаті Італії

29 квітня 2018, 21:28
Клуб з Неаполя майже весь матч відіграв у меншості

Сімеоне забив тричі. фото AFP

У матчі 35-го туру чемпіонату Італії з футболу "Фіорентина" розгромила на своєму полі "Наполі" – 3: 0.

Матч почався дуже цікаво. І вже на восьмій хвилині головний рефері змушений був звернутися до відеодопомоги. Каліду Кулібалі запізнився до м'яча і завалив Джованні Сімеоне. Арбітр показав гравцеві "Наполі" червону картку і призначив пенальті. Однак потім вирішив переглянути цей епізод. В результаті видалення залишилося, а пенальті суддя скасував, помітивши, що порушення було ще до штрафної.

Залишившись у меншості, "Наполі" скоро поплив. Перший гол гості пропустили на 34-й хвилині, коли Сімеоне увійшов в штрафну і потужно пробив повз голкіпера. На 62-й хвилині Сімеоне оформив дубль. Він же поставив крапку в матчі в компенсований час.

"Фіорентина" виграла – 3: 0, а "Наполі" має примарні шанси виграти скудетто. Неаполітанці відстають від лідируючого "Ювентуса" на чотири очки, а до кінця чемпіонату залишилося три тури.

До речі, вчора "Ювентус" з трудом в гостях обіграв "Інтер" – 3: 2. Переможний гол Гонсало Ігуаїн забив на 89-й хвилині.