Фінал у бар'єрному спринті на ЧС-2019 запам'ятався падінням спортсмена з Ямайки

2 жовтня 2019, 23:59
Омар Маклеод впав під час проходження останнього бар'єру

Омар Маклеод впав у фіналі бігу на 110 метрів з бар'єрами / Фото: Reuters

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі пройшов фінальний забіг серед чоловіків на дистанції 110 метрів з бар'єрами. Представник Ямайки Омар Маклеод впав під час проходження останнього бар'єру. У нього відбулося торкання з іспанцем Орландо Ортегою, що біг по сусідній доріжці, після чого Маклеод втратив рівновагу і впав на землю. Він завершив дистанцію пішки і посів останнє місце в фіналі.

Перемогу здобув американець Грант Холлуей (13,10). "Срібло" у нейтрального атлета Сергія Шубенкова (13,15), третє місце посів Паскаль Мартіно-Лагард з Франції (13,18).

9. Омар Маклеод (Ямайка)

Нагадаємо, що єдину поки медаль для збірної України завоювала 18-річна Ярослава Магучіх, яка стала другою у стрибках в висоту. Наша спортсменка взяла планку на висоті 2,04 метра – це її особистий рекорд.

Ярослава Магучіх завоювала "срібло" ЧС-2019 в Катарі

Раніше сьогодні українка Ганна Рижикова пробилася в фінал в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Наша спортсменка посіла третє місце в своєму півфінальному забігу і з підсумковим сьомим місцем серед всіх учасниць цієї стадії пробилася до вісімки найсильніших.

Ганна Рижикова / Фото: Reuters

Також у середу 18-річний українець здивував на чемпіонаті світу, двічі встановивши особистий рекорд. Наймолодший учасник фіналу, українець Михайло Кохан, показав підсумковий результат 77,39 метра. Це п'яте місце на чемпіонаті світу.

Михайло Кохан / Фото: Reuters