Фіаско Малиновського: після виходу українця "Аталанта" програла вдома найгіршому клубу Італії

21 січня 2020, 07:06
Відео голів та найкращих моментів матчу в Бергамо, який завершився сенсаційною поразкою господарів

Малиновський у грі "Аталанта" - СПАЛ (1:2) / Фото: Getty Images

У заключному матчі 20-го туру чемпіонату Італії з футболу сталася сенсація. "Аталанта" українця Руслана Малиновського, яка перед цим туром йшла на четвертому місці, вдома програла найгіршій, на момент стартового свистка, команді Серії А – СПАЛ – з рахунком 1:2.

Огляд матчу "Аталанта" – СПАЛ – 1:2

Після першого тайму "Аталанта" вела в рахунку 1:0 завдяки голу Ілічича. Проте в другій половині бергамаски проспали ривок від СПАЛ. На 54-й хвилині форвард гостей Петанья зрівняв рахунок.

На 59-й хвилині на заміну у господарів вийшов Руслан Малиновський – з метою допомогти "Аталанті" виграти матч. Однак відразу після його появи на полі, атака гостей через центральну зону, за яку був відповідальний і Малиновський, увінчалася голом – дальнім ударом сенсаційну перемогу СПАЛ приніс Валоті.

Завдяки цій несподіваній перемозі СПАЛ піднявся з останнього, 20-го, місця на 18-те. "Аталанта" ж опустилася з четвертого рядка турнірної таблиці чемпіонату Італії на п'ятий, пропустивши вперед "Рому" екстренера "Шахтаря" Паулу Фонсеки.

Аталанта – СПАЛ – 1:2