Феттель обійшов чемпіона Формули-1 в кваліфікації Гран-прі Канади

8 червня 2019, 22:53
Льюїс Хемілтон поступився дві десятих і стартує другим, з другого ряду гонку почнуть Леклер і Ріккардо

/ Фото: AFP

Гонщик "Феррарі" Себастьян Феттель став переможцем кваліфікації Гран-прі Канади. Німець показав результат 1.10,240, на 0,206 секунди випередивши чинного чемпіонату Формули-1 Льюїса Хемілтона з "Мерседеса" і на 0,68 секунди свого напарника по "Феррарі" Шарля Леклера.

Феттель завоював свій 56-й поул у кар'єрі, перший в цьому сезоні і четвертий на канадській трасі за час кар'єри в "Королівських гонках". Гонка гран-прі Канади відбудеться у неділю, 9 червня, і почнеться о 21:10 за київським часом.

Раніше ми писали, що гонщик Формули-1 ледь не задавив бабака на Гран-прі Канади. Ніколас Латіфі уникнув зіткнення з твариною під час тренувального заїзду в Монреалі.