Фернандо Торрес вибиває "Реал" із Кубка Іспанії

15 січня 2015, 22:54
Дубль іспанського форварда приніс "Атлетіко" перемогу за сумою двох зустрічей

<p>Фото AFP</p>

Два голи Фернандо Торреса дозволили мадридському "Атлетіко" обіграти за сумою двох матчів мадридський "Реал" в 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

Після першого матчу, який завершився перемогою "Атлетіко" з рахунком 2:0, "Реалу" необхідно було перемагати з різницею у два голи. Проте вже на першій хвилині зустрічі Фернандо Торрес відкрив рахунок у матчі, забивши свій перший м'яч після повернення в рідну команду.

Через 19 хвилин Серхіо Рамос зрівняв рахунок у матчі, однак той же Торрес знову вивів свою команду вперед. Примітно, що зробив це іспанець на першій хвилині другого тайму.

На 54-й хвилині Кріштіану Роналду вирівняв становище в матчі, але цього не вистачило для загального успіху його команди. Далі в турнірі пройшов "Атлетіко".

"Реал" – "Атлетико" – 2:2 (перший матч – 0:2)

Голи: Серхіо Рамос (20), Роналду (54) – Торрес (1, 46).

"Реал": Навас, Пепе (Варан, 59), Рамос, Марсело, Карвахаль, Кроос, Іско, Бейл, Роналду, Джеймс Родрігес (Хесе, 72), Бензема.

"Атлетіко": Облак, Сікейра, Годін, Міранда, Хуанфран, Тьягу, Маріо Суарес, Коке, Рауль Гарсія (Рауль Хіменес, 81), Грізманн (Габі, 73), Торрес (Туран, 57).

Попередження: Серхіо Рамос (56), Марсело (83), Карвахаль (86), Іско (90) – Рауль Гарсія (28), Тьягу (49), Годін (53), Коке (85)