Фернандо Алонсо продемонстрував найкращий результат на "Дакарі"

13 січня 2020, 17:05
Гонщикам залишилося подолати ще чотири етапи

/ Фото: Reuters

Через смерть мотогонщика Паулу Гонсалвеша восьмий етап ралі-рейду "Дакара" був частково скасований – на трасу не виїжджали мотоциклісти і квардроціклісти. Зате щосили змагалися пілоти позашляховиків і вантажівок. Сьогодні гонщики долали відстань в 716 км зі спецділянок в 477 км, при цьому стартували і фінішували спортсмени в одному і тому ж місті – Ваді-аль-Давасіре.

У класі позашляховики найкращий час показав Матьє Серрадор з команди SRT RACING. Всього чотири хвилини програв йому дворазовий чемпіон Формули-1 Фернандо Алонсо – це результат іспанця іспанця на дебютному "Дакарі". Третім фінішував екіпаж X-RAID MINI JCW TEAM під керуванням Орландо Терранови.

Лідирує ж в загальному заліку Карлос Сайнс, який став сьогодні тільки 15-м (19 хвилин відставання від лідера). Слідом за ним йдуть Нассер Аль-Атія і Стефан Петерансель.

Загальний залік після 8-го етапу:

• 1. Карлос Сайнс (BAHRAIN JCW X-RAID TEAM) – 31: 56.52
  • 2. Нассер Аль-Атія (TOYOTA GAZOO RACING) + 00H 06 '40' '
  • 3. Стефан Петерансель (STEPHANE PETERHANSEL) + 13:09

У класі позашляховики перше місце зайняв екіпаж росіянина Андрія Каргінова на КамАЗі. Слідом за ним приїхав його партнер по команді Антон Шибалов, а третім став чех Алекс Лопрайс який відстав від переможця майже на 10 хвилин. Це дозволило Каргінову збільшити відрив у генеральній класифікації від своїх найближчих переслідувачів.

• 1. Андрій Каргінов (KAMAZ – MASTER) – 34: 31.43
  • 2. Антон Шибалов (KAMAZ – MASTER) + 27:06
  • 3. Сергій В'язович (MAZ-SPORTAUTO) + 5:17

Раніше ми писали, що вантажівка на повній швидкості переїхала позашляховик на "Дакарі". Вантажівка Мартіна ван ден Брінка розчавила позашляховик Томаша Оуреднічека, але той все одно примудрився дістатися до фінішу, хоч і на буксирі.