Федерер сенсаційно не вийшов у фінал Підсумкового турніру ATP

18 листопада 2017, 23:13
Давид Гоффен став першим фіналістом турніру в Лондоні

Роджер Федерер. Фото AFP

Бельгієць Давид Гоффен став першим фіналістом підсумкового турніру ATP, який проходить в Лондоні.

У суботу в півфіналі Гоффен за 1 годину 45 хвилин переміг швейцарця Роджера Федерера з рахунком 2: 6, 6: 3, 6: 4.

Суперником бельгійця в фіналі буде переможець матчу Григор Димитров (Болгарія) – Джек Сок (США).

Раніше головний фаворит турніру
 Роджер Федерер виграв третій матч на Підсумковому чемпіонаті АТР. У трьох сетах швейцарець обіграв хорвата Марина Чіліча і , таким чином , виграв всі матчі в групі .

Нагадаємо , що перша ракетка світу РафаельНадаль знявся з Підсумкового турніру ATР через травму коліна , що турбує його з минулого місяця . В кінці жовтня Надаль через біль у коліні , що виник на тлі навантажень , пропустив турнір в Базелі , а через тиждень в Парижі виступив , але знявся перед чвертьфіналом .

Раніше ми писали, що Надаль залишиться першою ракеткою світу незалежно від результатів Підсумкового турніру в Лондоні .