Федерер і Мілмен видали божевільний чотиригодинний трилер, після якого вболівальники аплодували їм стоячи

24 січня 2020, 16:29
Швейцарець у вирішальному тай-брейку обіграв Міллмана і вийшов до чвертьфіналу

/ Фото: Reuters

Третя ракетка світу швейцарець Роджер Федерер подолав черговий раунд Australian Open. Він завдав поразки австралійцю Джону Мілмену з рахунком 4:6, 7:6 (7:2), 6:4, 4:6, 7:6 (8) і виграв свій 100-й в кар'єрі матч на Відкритому чемпіонаті Австралії. Тривалість протистояння склала 4 години і 3 хвилини.

Роджер 16 раз подав навиліт, допустив 6 подвійних помилок і реалізував три з семи брейк-поінтів. Суперником Федерера в боротьбі за вихід в чвертьфінал стане угорець Мартон Фучовіч. Поєдинок завершився бурхливими оплесками фанатів.

Федерер першим в історії виграв як мінімум по 100 матчів на двох турнірах Великого шолома. Поки що найуспішнішим для швейцарця залишається Вімблдон (101), але в разі перемоги над Мартоном Фучовічем в 1/8 фіналу Роджер повторить свій трав'яний показник.

Раніше ми писали, що Світоліна у синьо-жовтій пов'язці розібралася з американкою Девіс на Australian Open . Українська тенісистка на очах у Гаеля Монфіса вийшла до третього кола.