Фантастичний гол Брікнера, який приніс "Олімпіку" перемогу над "Олександрією"

15 жовтня 2017, 20:57
Голи та кращі моменти матчу "Олімпік" – "Олександрія" в чемпіонаті України

Колишній учасник Ліги Європи "Олександрія" не втримала нічийний результат у матчі 12-го туру чемпіонату України проти ще одного невдахи єврокубкового відбору донецького "Олімпіка" в Києві.

При цьому єдиний гол у матчі по праву може претендувати на звання кращого не тільки в турі, а й у всьому чемпіонаті – Іван Брікнер за дві хвилини до фінального свистка підхопив м'яч метрів за 30-ть від воріт, і потужно пробив у дальній кут.

М'яч по високій траєкторії перелетів воротаря "Олександрії" і рикошетом від поперечини прошмигнув у сітку воріт гостей.

"Олімпік" повернув собі четверту сходинку і скоротив відставання від "Ворскли", яка програла вчора "Шахтарю, до одного бала.

Друга команда Прем'єр-ліги "Динамо" на виїзді програє одеському "Чорноморцю" після першого тайму в два м'ячі.

Раніше "Верес" і "Маріуполь" зіграли внічию – 1: 1, "Сталь" поступилася "Зорі" – 0: 1, а "Зірка" і "Карпати" видали єдиний матч туру без забитих голів (0: 0).