Фантастична розв'язка наприкінці матчу: гол Мбаппе приніс перемогу ПСЖ

16 лютого 2022, 00:21
Парі Сен-Жермен обіграв Реал завдяки голу Мбаппе на останній компенсованій хвилині

Мбаппе – герой матчу ПСЖ – Реал / Фото: Reuters

У центральному матчі дня зустрічалися ПСЖ та мадридський Реал. Ми вели онлайн матчу ПСЖ – Реал із детальним описом усіх ключових моментів.

Поєдинок проходив при повній перевазі господарів поля. За весь матч гості жодного разу не завдали удару у ствір воріт Доннарумми.

Ключовим моментом міг стати епізод на 62 хвилині поєдинку. Захисник Реала Карвахаль зніс у підкаті Мбаппе і арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота мадридців.

До точки підійшов Ліонель Мессі, але удар володаря "Золотого м'яча-2021" у фантастичному стрибку відбив Тібо Куртуа.

Матч так і йшов до нульової нічиєї, але на 4-й компенсованій хвилині Мбаппе вирвав перемогу для ПСЖ. Француз отримав пас п'ятою від Неймара, обіграв двох суперників, вийшов віч-на-віч з воротарем і холоднокровно переграв Куртуа.

Мінімальна перемога ПСЖ 1:0. Доля путівки до четвертьфіналу вирішиться у столиці Іспанії.