Фанати "Марселя" повісили опудало Вальбуена на матчі з "Ліоном"

21 вересня 2015, 12:20
Футболіст довгий час виступав за марсельський клуб

Вальбуену не пробачили відхід із клубу. фото Твіттер

Фанати "Марселя" підготували до матчу з "Ліоном" опудало із зображенням півзахисника Матьє Вальбуена, який проводив перший матч проти своєї колишньої команди. Воно було вивішено на трибуні під час гри.

Протягом всієї гри вболівальники освистували Вальбуена, а в другому таймі арбітр Рудді Буке відвів команди з поля через те, що штрафну площу гостей закидали з трибуни пляшками. Гра поновилася через 23 хвилини.

Додамо, що "Марсель" залишився вдесятьох після видалення півзахисника Ромена Алессандріні, що отримав пряму червону картку за фол проти Вальбуена.

Нагадаємо, матч завершився внічию (1:1). На гол з пенальті форварда Олександра Лакасетта господарі відповіли точним ударом головою захисника Каріма Рекіка.

Вальбуена провів у "Марселі" вісім сезонів (2006-2014), потім сезон провів у московському "Динамо" і тепер перейшов у "Ліон".