Фанати Хорватії "запалювали" і купалися у фонтанах після перемоги над Росією

8 липня 2018, 11:21
Як в Загребі відзначали перемогу збірної Хорватії над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу

Вболівальники в Загребі залізли у фонтан після

Фанати збірної Хорватії масштабно відзначили перемогу своєї команди над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. У столиці Загребі серцем гарячої хорватської підтримки стала площа Йосипа Єлачича, де з початку ЧС-2018 встановлений величезний екран, що транслює матчі мундіалю.

Серія пенальті пройшла під скандування прізвищ хорватів і, особливо, воротаря збірної Даніеля Субашіча. Останній удар Івана Ракітіча, який приніс хорватам вихід в півфінал, пофарбував площу в червоне – в хід пішла піротехніка. Натовп не покидає площу і через годину після гри – на ній почалися танці і хорове виконання національних пісень і кричалок
.

Нагадаємо , що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 .

До речі, президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС -2018 . Колінда Грабар – Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу .

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру " Слава Україні ! " .