Ежені Бушар обіграла Лесю Цуренко в Кубку Федерації

22 квітня 2018, 22:18
Збірна Канади вийшла вперед в протистоянні з Україною

Цуренко поступається у впертій боротьбі. фото Twitter

У поєдинку плей-офф Другої Світової групи Кубка Федерації збірна Канади обігрує Україну з рахунком – 2: 1. Сьогодні друге очко "Кленовим листям" принесла Ежені Бушар, яка у важкому поєдинку на тай-брейку обіграла Лесю Цуренко – 4: 6, 6: 2, 7: 6 (7: 5).

Нагадаємо, що вчора Леся Цуренко виграла у Бьянкі Андрееску, а Катерина Бондаренко поступилася Ежені Бушар.

На четверту гру заявлені Катерина Бондаренко і Бьянка Андрееску.

Відзначимо, що недавно екс-п'ята ракетка світу Ежені Бушар, що опинився на початку цього сезону за межами першої сотні світового рейтингу, знялася у фотосесії для чоловічого журналу Sports Illustrated, де вона постала в відвертому купальнику.

Нагадаємо, що сезон-2017 Бушар завершила на 82-му місці в рейтингу. Три роки тому Ежені Бушар посідала п'яте місце в рейтингу WTA і в голосуванні на звання найкрасивішої тенісистки Підсумкового чемпіонату 2014 на нашому сайті стала переможницею.

До речі, сьогодні визначилися фіналістки Кубка Федерації. У листопаді трофей розіграють збірні США і Чехії.