Євро-2016: Угорщина сенсаційно обіграла Австрію

14 червня 2016, 21:04
Динамівець Драгович підвів свою команду, залишивши Австрію в меншості

Штьєбер встановив остаточний рахунок у матчі. Фото AFP

Сьогодні в Бордо сталася перша сенсація чемпіонату Європи 2016 року у Франції – Збірна Угорщини обіграла команду Австрії.

Поєдинок почався просто фантастично – австрієць Давид Алаба вже на першій хвилині перевірив на міцність каркас воріт збірної Угорщини.

Угорці витримали стартовий натиск суперника, проте бігти вперед не поспішали – все-таки позначалося хвилювання футболістів, вперше виступають на такому турнірі.

Австрійці ще кілька разів потурбували рекордсмена Євро Габора Кирая, який став найстаршим гравцем в історії турнірів, але на цьому весь їхній запал завершився.

Після перерви малюнок гри змінився – вже Угорщина більше погрожувала воротам суперника, хоч і не бігла вперед великими силами.

ПО ТЕМІ: Міс Євро-2016: виберіть найкрасивішу супутницю гравців збірної Австрії (фото)

Міс Євро-2016: виберіть найкрасивішу супутницю гравців збірної Угорщини (фото)

Одна з таких атак закінчилася точним ударом Адама Салаія, який перед цим красиво зіграв у стіночку з партнером і в падінні проштовхнув м'яч повз воротаря.

Австрійці побігли в атаку і відразу ж забили, але перед цим арбітр зафіксував порушення правил з боку динамівця Олександра Драговича. За цей фол рефері нагородив австрійця попередженням, що стало для нього другим у матчі.

Залишившись у меншості, австрійці кинули всі сили на порятунок поєдинку, оголивши свої тили, за що і поплатилися – Штьєбер втік з центру поля в контратаку і красиво перекинув воротаря, який вийшов з воріт. 2:0 – заслужена, але все-таки несподівана перемога Угорщини.

Австрія – Угорщина – 0:2

Голи: Салаї (62), Штьєбер (87)

Австрія: Альмер, Хінтереггер, Драгович, Фукс, Алаба, Арнаутович, Баумгартлінгер, Харнік (Шопф, 78), Юнузовіч (Забитцер, 60), Кляйн, Янко (Окоті, 65).

Угорщина: Кіра, Гузмич, Кадар, Фіола, Ланг, Джуджак, Надь, Кляйнхайслер (Штьебер, 79), Гера, Немет (Пінтер, 89), Салаї (Прішкін, 69).

Попередження: Драгович (33), Немет (80).

Вилучення: Драгович (66).