Євро-2016. Україна програла Північній Ірландії 0:2

16 червня 2016, 21:05
Команда Михайла Фоменка практично втратила шанси на вихід з групи

Україна - Північна Ірландія - 0:2. Фото AFP

Україна дуже сильно ускладнила собі завдання на Євро-2016 і практично втратила шанси зіграти в плей-офф. У матчі другого туру групового етапу Євро-2016 наша команда програла збірній Північної Ірландії. Поєдинок у четвер пройшов у Ліоні і завершився з рахунком 0:2.

Збірна України почала активно: моментами в першій половині першого тайму північноірландці опинялися затиснуті у своїй штрафній.

37-річний захисник В'ячеслав Шевчук на своєму лівому фланзі показував відмінну швидкість: він встигав створювати небезпечні моменти біля чужих воріт і кілька разів виграв верхову боротьбу, захищаючи свої. Кілька моментів було у першому таймі і у північноірландців. Як і в матчі зі збірною Німеччини в першому турі, надійно зіграв у воротах Андрій П'ятов.

На початку другого тайму північноірландці вийшли вперед: на 49-й хвилині після подачі зі стандарту високий Євген Хачеріді програв боротьбу Макаулі і той майже в упор розстріляв П'ятова – без шансів.

У середині другого тайму гра була перервана арбітром через сильну зливу та град, що випав у Ліоні.

В кінці другого тайму наша збірна пішла на штурм і пропустила на останній хвилині – 0:2.

Пізніше сьогодні в нашій групі пройде матч Німеччина – Польща. Тільки перемога збірної Німеччини залишає нам шанси на третє місце.

Україна – Північна Ірландія – 0:2 (0:0)

Гол: Макаулі (49), МакГінн (90+6)

Жовті картки: Селезньов (40), Сидорчук (65) – Уорд (61), Даллас (87), Еванс (90+4)

УКРАЇНА: П’ятов, Хачеріді, Федецький, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Коваленко, Сидорчук (Гармаш, 73), Ярмоленко, Коноплянка, Селезньов (Зозуля, 69)

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Макговерн, Макаулі, Еванс Дж, Х’юз, Кеткарт, Девіс, Еванс, Даллас, Норвуд, Вашингтон, Уорд (МакГінн, 67)