Євро-2016: Росія програла Словаччині в другому турі

15 червня 2016, 17:59
Російська збірна володіла м'ячем 62% ігрового часу, але програла – 1: 2

Росія - Словаччина - 1: 2. фото AFP

У стартовому матчі другого туру групового етапу Євро-2016 збірна Словаччини обіграла команду Росії. Поєдинок пройшов у середу в Ліллі на стадіоні "П'єр Моруа" і завершився з рахунком 2: 1.

Словаки повели 2: 0 в першому таймі. На 32-й хвилині Володимир Вайсс отримав пас зі своєї половини поля, прибрав двох захисників збірної Росії і пробив точно в дальній кут. У кінцівці першого тайму словаки розіграли кутовий, після чого Марек Гамшик здалеку з гострого кута пробив у дальню "дев'ятку" воріт Акінфєєва.

У другому таймі на 80-й хвилині росіяни відіграли один м'яч. Денис Глушаков головою точно пробив метрів з восьми. У кінцівці зустрічі словаки зовсім притиснулися до своїх воріт, а росіяни зловили кураж. Було кілька хороших моментів для взяття воріт, але рахунок до фінального свистка не змінився.

По ходу матчу з'явилися повідомлення про оточенні стадіону службами безпеки через повідомлення про замінування. Однак пізніше була знайдена просто сумка з речами.