Євро-2016: ісландці дебютували на Євро нічиєю з Португалією

15 червня 2016, 00:05
Матч Португалія – Ісландія в першому турі групового етапу Євро-2016 завершився з рахунком 1:1

Португалія та Ісландія зіграли внічию - 1:1. фото AFP

В останньому матчі першого туру групового етапу Євро-2016 збірна Португалії зіграла внічию з командою Ісландії. Матч пройшов у вівторок у Сент-Етьєні і завершився з рахунком 1:1.

Ісландці непогано почали і кілька разів загрожували воротарю збірної Португалії. Однак Кріштіану Роналду і компанія поступово взяли м'яч під контроль. Нані мав кілька хороших моментів, один з яких на 31-й хвилині завершився взяттям воріт- 1:0.

Португальці впевнено почали другий тайм і здавалося, що перемога у них в кишені. Однак досить швидко ісландці змогли зрівняти рахунок. На 50-й хвилині Біркір Б'ярнасон забиває перший в історії гол Ісландії в фінальних стадіях чемпіонатів Європи!

Португальці багато атакували, але забити ще один гол не змогли. Підсумок – 1:1.

Раніше в іншому матчі групи F Угорщина з рахунком 2:0 обіграла команду Австрії.

Португалія – Ісландія – 1:1 (1:0)
Гол: Нані (31) – Б'ярнасон (50)
Жовті картки: Б'ярнасон (55), Фіннбогасон (90)