Євро-2016: Ірландія і Швеція зіграли внічию

13 червня 2016, 21:02
Команди обмінялися голами у другому таймі

Так шведи зрівняли рахунок. Фото AFP

Сьогодні на Євро-2016 стартувала група Е. У першому матчі зустрілися збірні Ірландії та Швеції.

Шведи у букмекерів вважалися фаворитами зустрічі. Однак у першому таймі більше шансів відзначитися було у ірландців.

Перший момент ірландці створили на 9-й хвилині, коли потужно пробив Хедрік. Але шведський голкіпер дістав м'яч. На 17-й хвилині після навісу з кутового Кларк головою скинув на дальню штангу, де О'Ші не дотягнувся до м'яча, щоб відправити його у порожні ворота. А на 34-й хвилині Швецію врятувала поперечина після дальнього удару Хедріка.

Шведи ж намагалися грати через Ібрагімовича, але часто м'яч до форварда так і не доходив.

Перша ж атака після перерви знову завершилася потужним ударом Хедріка і знову Ісакссон зреагував. Але вже на 48-й хвилині воротар Швеції був безсилий після удару зльоту Хулахана.

Пропустивши, шведи тут же пішли вперед і одразу ж могли відігратися. Рендолф відбив м'яч на Форсберга, який не потрапив у ворота. Потім була серія кутових біля ірландських воріт, яка так нічим і не завершилася.

Але шведи таки дотиснули суперника. На 71-й хвилині Златан праворуч різко прострілив і Кларк головою відправив м'яч у свої ворота. Більше особливо небезпечних моментів команди так і не створили. Нічия – 1:1.

Ірландія – Швеція – 1:1

Голи: Хулахан, (48) – Кларк (71, авт)

Ірландія: Рендольф, Коулман, Кларк, О'Ші, Уїлан, Маккарті (Макгіді, 85), Лонг, Хендрік, Уолтерс (Макклін, 64), Брейді, Хулахан (Кін, 78).

Швеція: Ісакссон, Лустіг (Йоханссон, 45), Гранквіст, М. Ольссон, Нільссон-Лінделоф, Форсберг, Чельстрем, Берг (Гвідетті, 59), Ларссон, Левицькі (Екдаль, 86), Ібрагімович.

Попередження: Маккарті, Вілан – Лінделоф