Євро-2016: Хорватія сенсаційно обіграла збірну Іспанії

22 червня 2016, 00:04
Чемпіони Європи пропустили м'яч на останніх хвилинах

Перішич приніс перемогу Хорватії. фото AFP

У битві за перше місце в групі D зійшлися Іспанія і Хорватія. Діючі чемпіони Європи виграли стартові два поєдинки, а ось хорвати втратили очки в матчі з Чехією (2:2).

Початок зустрічі також не додавав оптимізму хорватам. Вже на сьомій хвилині швидка контратака іспанців завершилася голом. Фабрегас увійшов в штрафну правим флангом і прострілив уздовж воріт, де Мората увігнав м'яч у сітку.

Хорвати відповіли потужним ударом Калініча в кут – потягнув де Хеа. А потім іспанський воротар помилився на виході, і Ракітіч перекинув його. Але м'яч зрадницьки вдарився об перекладину, потрапив в штангу і відскочив у поле.

Однак цілеспрямованість Хорватії таки принесла плоди. На 45-й хвилині після прострілу з лівого флангу Калініч з меж воротарського майданчика відправив м'яч у сітку.

Після перерви команди поперемінно атакували. Іспанці мали виходити вперед на 72-й хвилині, коли рефері призначив пенальті. Серхіо Рамос пробив на силу, але Субашич зреагував і відбив удар.

Розв'язка наступила на 87-й хвилині. Швидка контратака хорватів завершилася ударом Перішіча в ближній кут. Перемога Хорватії – 2:1.