Євро-2016: датська націоналістична партія опублікувала расистський пост про збірну Франції

7 липня 2016, 20:25
Творці колажу стверджують, що Франція повинна брати участь у Кубку Африки

Фото facebook

Датська націоналістична партія Danskernes Parti опублікувала расистський пост у "Фейсбуці" про чвертьфінальний матч чемпіонату Європи-2016 між збірними Франції та Ісландії, який завершився перемогою господарів турніру з рахунком 5:2.

У пості на офіційній сторінці партії в "Фейсбуці" з'явилася картинка, на якій під зображенням гравців збірної Франції написано "Африка", а під зображенням футболістів ісландської команди напис "Європа". Також на картинці напис "Франція" зображений в лапках, а нижче підпис, де користувачів закликають поділитися картинкою з друзями, якщо вони згодні, що збірній Франції потрібно брати участь у Кубку Африки замість чемпіонату Європи.

Федерація футболу Ісландії пізніше відреагувала на цей пост датської партії, назвавши його "огидним" і "жалюгідним".