Євро-2016: чотири порваних футболки, один м'яч, що лопнув, і нуль голів у матчі Швейцарія – Франція

19 червня 2016, 23:56
Обидві команди вийшли в плей-офф чемпіонату Європи

Емболо порвали футболку. Фото AFP

У завершальному матчі групового етапу Євро-2016 в неділю зійшлися збірні Швейцарії і Франції.

Матч видався бойовим. Чого тільки коштують чотири порваних футболки швейцарських гравців. А м'яч, що лопнув після того, як на нього наступив Бехрамі!

Тричі м'яч потрапляв у швейцарську поперечину. На 12-й хвилині після удару Погба Зоммер відбив м'яч і той впав на каркас воріт. На 17-й хвилині вже Погба прямим ударом влучив у поперечину. А на 75-й – зарядив у каркас вже Пайєт.

Але голів глядачі так і не побачили. Нічия – 0:0, яка вивела обидві команди в плей-офф. Французів з першого місця, швейцарців – з другого.