Євро-2016: Бельгія – Італія 0:2. Найкраща за рейтингом збірна ЧЄ програла в першому матчі

14 червня 2016, 00:06
У матчі першого туру групи Е на Євро-2016 збірна Італії обіграла команду Бельгії

Бельгійці так і не змогли пробити Джанлуїджі Буффона. фото AFP

Збірна Італії здобула перемогу над командою Бельгії в матчі першого туру групового етапу Євро-2016.

Зустріч групи Е в понеділок на стадіоні "Стад де Люм'єр" в Ліоні завершилась з рахунком 2:0 на користь італійців, в складі яких відзначилися Емануеле Джаккеріні (32-я хвилина) і Граціано Пелле (90+2).

У рейтингу ФІФА збірна Бельгії займає друге місце після Аргентини, Італія – 12-е.

Звіт про матч – найближчим часом на нашому сайті.

На початку другого тайму фотографи AFP підмітили, що у тренера італійської команди Антоніо Конте пішла кров з носа: