Євро-2016: Англія в компенсований час обіграла Уельс

16 червня 2016, 18:08
Голи за англійців забили гравці, які вийшли на заміну

Гол Варді. Фото AFP

Сьогодні у другому турі групового етапу Євро-2016 зустрілися Англія і Уельс.

Валлійці були близькі до того, щоб практично оформити собі вихід в плей-офф, але не вистояли і упустили нічию.

Англія вважалася фаворитом матчу, однак перший тайм у виконанні родоначальників футболу був досить похмурим. Прямолінійні забіги по флангах і навіси, взагалі не таїли в собі небезпеку. Уельс рідко йшов вперед, але пішов на перерву ведучи в рахунку. Лідер команди Гарет Бейл дальнім ударом зі штрафного поклав м'яч у кут.

У перерві Ходжсон вирішив підбадьорити гру своєї команди попереду і випустив Варди і Старріджа. Вони-то і стали героями зустрічі.

На 56-й хвилині після подачі з флангу, м'яч від захисника валлійців відскочив до Варді, що самотньо стояв перед воротарем, який і відправив м'яч у сітку. А вже в компенсований час англійці таки дотиснули суперників і Старрідж з близької відстані розстріляв голкіпера. Перемога Англії – 2:1.

Англія – Уельс – 2:1
Голи: Варді (56), Старрідж (90+2) – Бейл (42)

Англія: Харт, Кехілл, Роуз, Уокер, Смоллінг, Аллі, Дайер, Лаллана (Решфорд, 73), Стерлінг (Старрідж, 46), Кейн (Варди, 46), Руні.

Уельс: Хеннессі, Вільямс, Девіс, Тейлор, Честер, Бейл, Ремзі, Робсон-Кану (Вільямс, 72), Аллен, Ледлі (Едвардс, 67), Гантер.

Попередження: Девіс (61).