Євген Коноплянка забив гол команді Андрія Ярмоленка

15 квітня 2018, 18:26
Рурське дербі в Бундеслізі виграв клуб з Гельзенкірхена

Коноплянка відкрив рахунок. Фото AF

В 30 турі чемпіонату Німеччини з футболузійшлися команди з Рурського регіону – " Шальке " на своєму полі приймав дортмундську " Боруссію " . Клуби ведуть боротьбу за другу сходинку в Бундеслізі . І за них виступають наші легіонери – Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко .

Але якщо Коноплянка вийшов зі стартових хвилин , то Ярмоленка не було навіть у запасі . Півзахисник " Боруссії " до цих пір не відновився після травми .

Мало того , що Коноплянка вийшов у старті ( відіграв 74 хвилини ) , так він ще й відкрив рахунок в матчі . На 50 -й хвилині українець отримав м'яч недалеко від штрафного , просунувся до воріт і потужно пробив у ближній кут . Це третій гол Коноплянки в нинішній Бундеслізі в 23 зустрічах . У кінцівці поєдинку також відзначився Налдо . Перемога " Шальке " – 2 : 0 .

Цікаво , що в першому колі клуби видали неймовірний поєдинок. Дортмундці вели в чотири м'ячі, але впустили перемогу.

Нагадаємо , що сьогодні в чемпіонаті Італії пройде римське дербі: "Лаціо" – "Рома", список трансляцій матча. Команди з однаковою кількістю очок ( 60 ) ведуть боротьбу за бронзові медалі чемпіонату Італії .