Це фініш! Останню гонку "Формули-1" виграв "бик" Макс

13 грудня 2020, 17:46
На Гран-прі Абу-Дабі не знайшлося рівні Максу Ферстаппену. Льюїс Гамільтон після коронавірусу став третім

Макс Ферстаппен / Фото: Reuters

У неділю, 13 грудня, відбулася остання гонка Формули-1 коронавірусного сезону-2020. Переможцем Гран-прі Абу-Дабі під акомпанемент яскравих феєрверків від шейхів став пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен, слідом за "червоним биком" фінішував гонщик "Мерседеса" Валттері Боттас, а третім був Льюїс Гамільтон, що повернувся після COVID-19.

Нагадаємо, чемпіоном-2020 задовго до фінішу змагань став Льюїс Гамільтон, а переможцем Кубку конструкторів – "Мерседес".

Раніше ми писали, що Мік Шумахер став чемпіоном Формули-2. Наступного сезону син легендарного німця Міхаеля Шумахера буде виступати вже в Формулі-1 за команду "Хаас".