Є срібло! На Паралімпіаді-2020 плавець Коль виграв другу медаль для України

25 серпня 2021, 12:37
Український плавець Антон Коль добув срібну медаль в плаванні на дистанції 100 метрів

Антон Коль срібний медаліст Паралімпіади-2020 / Фото: Getty Images

Другу медаль для України на Паралімпійських іграх в Токіо приніс плавець Антон Коль.

31-річний спортсмен відразу боровся у фіналі на дистанції 100 м. (спина) за медаль Ігор. Його головними суперниками були ізраїльтянин Іяд Шалабі і італієць Франческо Беттелла.

Українець почав заплив третім, але потім збільшив швидкість і на фініші йому зовсім трохи не вистачило до "золота". Перемогу здобув ізраїльтянин Шалабі, який виграв у Антона менше ніж 0.3 секунди.

Антон Коль – паралімпійєц з Нікополя. Він чотириразовий призер чемпіонатів світу, триразовий призер чемпіонатів Європи з параплавання.

Паралімпійські ігри в Токіо – другі в кар'єрі Антона. Раніше він виграв дві бронзові медалі на Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро на дистанції 50 метрів і 100 метрів на спині.

Нагадаємо, сьогодні на Паралімпійських іграх в Токіо першу медаль для збірної України виграла фехтувальниця Євгенія Бреус. У сутичці за бронзу українка була сильнішою за спортсменку з Угорщини.