Ерік Бікфалві вийшов у лідери гонки бомбардирів чемпіонату України

30 листопада 2014, 16:27
Румунський півзахисник "Волині" у матчі з "Іллічівцем" відзначився дублем

"Волинь" у Дніпропетровську обіграла "Іллічівець" з рахунком

В матчі 14 туру чемпіонату України з футболу "Волинь " обіграла "Іллічівець". Поєдинок у неділю в Дніпропетровську на стадіоні "Метеор " завершився з рахунком 3: 1 на користь команди Віталія Кварцяного.

Рахунок на 9 -й хвилині відкрив український захисник "Волині " Артем Шабанов , після чого номінальні господарі довели рахунок до розгромного ще в першому таймі зусиллями румунського півзахисника Еріка Бікфалві , що оформив дубль. Після цього матчу Бікфалві вибився в лідери гонки бомбардирів – на його рахунку вже 9 голів у сезоні 2014/15 .

У складі "Іллічівця" гол престижу забив український захисник Сергій Яворський.

Матч розпочався з 30-хвилинним запізненням через складні погодні умови : працівникам стадіону потрібен додатковий час для того, щоб розчистити поле від снігу.

Після цього матчу в активі "Волині" стало 20 очок, у "Іллічівця " залишилося 3 бали. Менше тільки у "Карпат " (0 очок), правда, з львів'ян рішенням КДК ФФУ раніше було знято 9 очок.