Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Гонконгу

11 жовтня 2018, 20:28
Перша ракетка країни легко розібралася з японкою Хібіно

Світоліна в Гонконзі. фото AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру WTA International з призовим фондом 500 000 доларів, який проходить в Гонконзі. У матчі раунду Еліна, посіяна під першим номером, у двох партіях обіграла японку Нао Хібіно, яка потрапила в основну сітку крізь кваліфікацію. Світоліна оформила перемогу за 58 хвилин – 6: 0, 6: 3.

Наступною суперницею Світоліної в Гонконзі стане Ван Цян з Китаю.

Нагадаємо, що після поразки на US Open Еліна Світоліна розлучилася зі своїм колишнім тренером. На наступних турнірах в Китаї українка виступала під керівництвом нового тренера Ніка Савіано. Він раніше працював зі Слоан Стівенс і Ежені Бушар.

Раніше ми розповідали, як найкраща тенісистка країни Еліна Світоліна відсвяткувала день народження в Майамі і провела вихідний біля басейну.

Додамо, що ще одна українка Леся Цуренко знялася з турніру в Гонконгу через травму. Це другий випадок за тиждень. До кінця сезону в розкладі українки стоїть ще один турнір – Кубок Кремля в Москві.