Еліна Світоліна зіграла внічию з Каролін Возняцкі в тренувальному поєдинку

9 січня 2019, 12:25
Найкраща українська тенісистка продовжує підготовку до старту на першому "шоломі" року

Еліна Світоліна з тренером. Фото AFP

Найкращі тенісисти світу продовжують свою підготовку до першого 2019 року турніру "Великого шолома" – Відкритого чемпіонату Австралії. Українка Еліна Світоліна і датчанка Каролін Возняцкі навіть зіграли тренувальний матч на корті, що носить ім'я Маргарет Корт.

На матчі були присутні глядачі і болбої, а також навіть суддя на вишці. Крім того, була задіяна система "яструбиних очей" – все, як у справжньому двобої. Перший сет виграла чинна чемпіонка турніру Каролін Возняцкі з рахунком 6:3, а в другому Світоліна підвищила рівень своєї гри і зрівняла рахунок, вигравши партію на тай-брейку.

Раніше ми писали, що 15-річна українська тенісистка виграла 10 матчів поспіль. Дарина Лопатецька пробилася до другого кола турніру в Гонконгу.

Раніше 18-річна українка Даяна Ястремська пробилася до чвертьфіналу турніру WTA. 59-та ракетка світу з України легко обіграла представницю Білорусі Віру Лапко.

А у вівторок 16-річна Марта Костюк вийшла до другого раунду кваліфікації першого в сезоні турніру "Великого шолома". Українка вперше захищає 180 рейтингових очок у світовій класифікації.